قسمت نهم خاتون

Rate this post

زمان پخش نیم فصل دوم سریال خاتون

دانلود سریال خاتون

قسمت هشتم و پایانی نیم فصل اول سریال خاتون روز دوشنبه (12 مهر) به نمایش در آمد و توانست مخاطبان را بیش از پیش هیجان‌زده و غافل‌گیر کند.

در قسمت هشتم تحت عنوان «انگار تو واقعا رابین هودی» پخش شد شاهد اتفاقات بسیاری بودیم؛ از آلوده شدن دست خاتون به خون گرفته تا ورود شخصیت‌های جدید مثل موسیو (مهران غفوریان) و جهانگیرخان روزبه (مهران مدیری) به داستان. جالب آنکه در این قسمت اصلا از کاراکتر عاشق‌پیشه سریال یعنی شیرزاد ملک (اشکان خطیبی) خبری نبود.

خاتون (نگار جواهریان) بالاخره موفق شد به محل زندگی خود در تهران بازگردد. غافل از اینکه حال باید با چالش‌ها و توطئه‌های بیشتری دست و پنجه نرم کند.   

سکانس‌های پایانی قسمت هشتم پرسش‌های بسیاری را در ذهن طرفداران ایجاد کرد. آیا خاتون واقعا قربانی تفکرات انگلیسی جهانگیر روزبه شده است؟ آیا او بالاخره با پدرش ملاقات خواهد کرد؟ و از همه مهم‌تر، آیا با اضافه شدن رضا فخار (میرسعید مولویان) به داستان و شکل‌گیری رابطه نسبتا دوستانه او و خاتون، در فصل دوم نیز شاهد حضور شیرزاد خواهیم بود؟

زمان پخش نیم فصل دوم سریال خاتون هنوز دقیقا مشخص نیست. بدیهی است زمان‌بندی نامنظم و غلط، بدون شک تأثیر منفی روی جذابیت و اعتبار خاتون می‌گذارد. با این حال امیدواریم پخش فصل دوم سریال خاتون با وقفه طولانی همراه نباشد و ما به زودی از سرانجام خاتون باخبر شویم.

بیشتر بخوانید:   فیلم هایی با موضوع شخصیت‌های مبتلا به اوتیسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *